Esinemised

Esinemised

Rahatargaks raamatukogus: Taavi Ilves

Vestlusõhtul rääkisime investeerimisstateegiatest ja tutvustasime Tallinna Keskraamatukogus leiduvaid kõnealuse valdkonna raamatuid. Vestlusõhtut modereeris Tallinna Keskraamatukogu raamatukoguhoidja Aimur-Jaan Keskel.

Äripäeva Raadio - Investor Tarkade Klubist: küsimise peale sinna ei pääse

Käisin Äripäeva raadio hommikuprogrammis ja rääkisin investeerimise mastermind- / sõprusgruppides ning kuidas igaüks saab selleläbi investorina kiiremini areneda ja paremaid ideid leida. Saadet juhtis Juhan Lang. Kuula raadio saadet siit.

Investeerimisklubi podcast - Taavi Ilvesega investeerimisest ja finantsilisest sõltumatusest

Investeerimisklubi podcast – Taavi Ilvesega investeerimisest ja finantsilisest sõltumatusest.

Investeerimisfestival 2020

Rääkisin koos Liisi Kirchi ja Jake Farra’ga elust peale finantsvabadust!

Investeerimisfestival 2019

Esinesin InvesteerimisFestivalil 2019 avapäeval ning rääkisin sellest, kuidas investeerimisega alustasin, mida sellel teekonnal olen õppinud ja paljust muust!

Investor Toomase konverents 2019 - Finantsvabadus! Ja kuidas seda saavutada.

Esinedin Investor Toomase konverentsil finantsvabaduse teemalisel arutlusringis. Arutlusringi moderaatoriks oli Kristi Saare ja kaasesinejateks olid Katarina Holm, Rahakratt ja Joonatan Uusväli.

Investeerimisraadio: Külas Taavi Ilves

Käisin külas Investeerimisraadio tegijatel Kristil ja Tauril. Rääkisime sellest, kuidas alustasin investeerimisega, kuidas karjääriredelil tõusta, Finantsvabaduse grupi sünniloost ning paljust muust.

 

Investor Toomas: Paari aastaga finantsvabaks

Käisin külas Äripäeva Investor Toomase tunnis, kus rääkisime minu portfellist, ühisrahastusest, blogimisest ning muudest finantsvabadusega seotud teemades.