Tere, saame tuttavaks!

Mina olen Taavi Ilves, olen sündinud ja pärit Kuressaarest, Saaremaalt. Seda tutvustust kirjutades olen ma 32 aastane, õnnelikus suhtes oma elukaaslase Liisiga ning ühe 5a leiutajast lapse isa. Palgatööd teen ma Eleringis ja seal olen tarkvaraarhitekt.

Investeerimisega alustasin ma aastal 2013, ehk olen teadlikult investeerimise valdkonnas tegutsenud juba 8 aastat. Tõuke selleks andis tõdemine, et ma ei soovi elu lõpuni palgatööd teha, vaid tahtsin olla enda aja peremees. Ma küll armastan seda tööd, mida ma teen, kui ma tahan seda teha endale sobivatel tingimustel. Näiteks täna töötan ma palgatööl 4 päeva nädalas. Ilma investeerimisportfellita poleks see sama elustiili ja unistuste juures realistlik.

Oma portfelli kasvatamist alustasin ma nullist – ma ei saanud kuskilt suurt pärandust või stardikapitali. Kogu raha tuli ise tööd tehes välja teenida. Tööd tegin ma vabakutselisena juba kooli kõrvalt. Ilma selleta ilmselt ma nii kaugele kui ma täna olen jõudnud poleks. Läbi 8 aasta on minu portfelli keskmine tootlus olnud üle 20% ning ma olen saavutan finantsvabaduse!

Oma päevatöö kõrval kirjutan ma seda blogi, olen Facebooki Finantsvabaduse grupi looja ja üks tänastest administraatoritest, lisaks hoian silma peal Finantsvabaduse Discordi serveril. Huvitavatest projektidest olen veel loonud Investor Ranking’u portaali ja Finantsvabaduse kalkulaatori.

Samuti olen andnud edasi oma investeerimisalaseid teadmisi ja mõtteid koolituste ja nõustamiste kaudu. Viimasel ajal olen päris aktiivne ka oma Instagrami kontol – kui oled ka seal aktiivne, siis hakkame sõpradeks!

 

Võta minuga ühendust!

Kui sa tunned, et tahad minuga koostööd teha või lihtsalt sõbraks saada või midagi küsida, siis vaata kontaktide lehele – sealt leiad erinevaid viise, kuidas minuga ühendust võtta.

Scroll to top