Soovituskoodid

Lightyear - alternatiiv Interactive Brokers'ile

Lightyear on Eestis asutatud investeerimisplatvorm, kelle eesmärgiks on muuta investeerimine jaeinvestoritele lihtsaks, mugavaks ja tasukohaseks. Täna Eestis välisaktsiatesse ja ETF’idesse investeerides on valik kasutada oma kodupanka, aga nende puhul on enamasti kõrged tehingutasud ning aktsiate hoidmise tasud.

Teine populaarne variant on avada Interactive Brokers konto. Nende puhul on konto avamine keeruline, kasutajakogemus halb ning tehingutasud on küll oluliselt madalamad, kuid siiski eksisteerivad. Seega alustavale investorile, kes ei taha kasutada võimendust, ega kaubelda optsioonidega, on Lightyear väga mõistlik valik.

Mõned Lightyear'i eelised

Eraisiku soovituskood: TAAVI10

Boonuse  saamiseks sisesta kontot luues promokood TAAVI10

Sooduskoodi kasutades saad teha 10 esimest ostu või müügi tehingut tasuta! 

Ettevõtte soovituskood: TAAVI10

Ettevõtte konto avamiseks, tuleb sul kõigepealt avada eraisiku konto. Peale selle kinnitamist tekib sul võimalus avada ettevõtte konto. Boonuse saamiseks sisesta promokood TAAVI10 eraisiku vaates “Promotions” lehel, mille leiad menüüst.

Sooduskoodi kasutades saad teha 10 esimest ostu või müügi tehingut tasuta! 

Loe veel:

Investeerimisteenust pakub Lightyear Europe AS. Tutvu tingimuste ja riskidega: golightyear.com/terms ja vajadusel küsi nõu asjatundjalt.

Mintos - Investeeri finantsettevõtete laenudesse

Mintos on platvorm, mille eesmärgiks on pakkuda keskkonda, kus ühel pool on finantssektori ettevõtted, kes soovivad kaasata laenuraha ja teisel pool investorid, kes soovivad oma raha investeerida. Mintose kaudu on võimalik investeerida just nendesse ettevõtetesse, kuhu sa soovid. Samuti on võimalik koostada endale sobiva seadistusega strateegia mis hõlmab nii tavalist laenuturgu kui ka järelturgu.

Mintose puhul on väga oluline teha ära taustatöö nende ettevõtete kohta, kellele soovite laenu anda. Kui see töö on hästi tehtud, siis on tegu väga hea platvormiga kus investeerida. Samas tasub silmas pidada seda, et seal investeeritud raha ei ole kuidagi kaitstud ning nii mõnigi ettevõte on sattunud hätta ning pole suutnud oma kohustusi investorite ees täita.

Miks mina Mintost kasutan?

Soovituslink

Kui sa kasutad allolevat linki konto avamiseks, siis on sul võimalik teenida 50€ boonusraha, juhul kui sa investeerid vähemalt 1000€. Lisaks makstakse esimese 90 päeva keskmise investeeringu pealt 1% boonust. Näiteks kui sa investeerid 1000€ 14% laenudesse, siis ideaalis on sinu konto väärtus 90 päeva pärast 1035,41 + 10 + 50 = 1095,41€ mis teeb esimese 3 kuu tootluseks lausa 9.54%.

Tradingview - parim APP watchlisti ja hinna-analüüsi jaoks

Tradingview on üks populaarsemaid platvorme, mida nii investorid kui ka kauplejad kasutavad, et hoida ennast kursis erinevate aktsiate hindage. Tradingview võimaldab teha tehnilist analüüsi (saad graafikule tõmmata erinevaid jooni, lisada märkmeid, lisada erinevaid indikaatoreid) ning isega katsetada oma strateegiat ajalooliste andmete põhjal.

Platvormi saab väga edukalt kasutada tasuta. Tasuta versioonil on küll mõned piirangud – korraga saab kuvada vähem indikaatoreid, mõnes kohas on reklaamid (adblockeriga peaks saama neid peita), aga alustavale investorile on sellest küll ja rohkem. Igaljuhul, julgen 100% soovitada. Alt poolt leiad soovituslingi, mille abil saad pisut raha kokku hoida, kui soovid siiski tasulise litsentsi tellida.

Mille jaoks mina Tradingview'd kasutan

Soovituslink

Boonuse  saamiseks loo endale konto minu soovituslingi kaudu. Kui sa otsustad 90 päeva jooksul, et soovid tellida endale tasulise konto, siis saad peale tellimust 30$ boonust, mida saad kasutada litsentsi pikendamisele.