Uudiskiri teadlikule investorile

Alustasime koos Marko Oolo'ga tasulise Substacki kanali nimega Off The Record Jutud. Jagame seal ausalt, detailselt ja läbipaistvalt enda mõtteid ja kogemusi investeerimisteekonnalt.

Avaldame enda igakuiseid investeerimisportfelli ülevaateid, mis on võrreldes blogi omadega oluliselt detailsemad ja põhjalikumad koos kommentaaridega. Analüüsime investeerimisvõimalusi ning jagame päevakajalisi kui ka aegumatuid mõtteid finantsturgude ja rahatarkuse osas. Kirjutame kõigest nii nagu see oleks “Off The Record” ehk mitteavalik.

Miks hakata lugejaks?

Lisaks sisule, mida meie kirjutame, on Off The Record Jutud kogukond investoritest, kes soovivad koos investeerimisteemadel arutada, mõtteid vahetada ja seeläbi teadlikumaid investeerimisotsuseid teha. Aktiivsete liikmete chatis lahkame erinevaid teemasid koos luhejatega suurema põhjalikkusega.

Loodatavasti aitavad meie jagatud kirjutised rikastada teie mõttemaailma, teha teadlikumaid investeerimisotsuseid ning vältida kulukaid õppetunde.

Liituma on oodatud kõik huvilised. Mis siis, et osa postitustest on näha ainult tasulistele liikmetele, kirjutame me ka kõigile liitunutele nähtavaid postitusi. Kõik postitused, tulevikus ka podcastid või videod, saabuvad sinu e-postkasti. Kus on neid mugav lugeda.

Liitu Off The Record kogukonnaga

Liituma oodatud on kõik, kes soovivad õppida teiste investorite ja meie käest ning olla seeläbi teadlikum investor. Uudiskirjaga liitumine on tasuta ja tasuliseks liikmeks hakkamine on vabatahlik.

Liitumiseks vajuta siia