Kuidas saan aidata?

Finantsmentorlus

Aitan sind, kui sul on vaja saada nõu, motivatsiooni või abi näiteks investeerimisega alustamise, investeerimisstrateegia kujundamise, portfelli hajutamise, varaklasside valiku või mõne muu teemakohase probleemi lahendamiseks.

Koos saame läbi arutada erinevaid võimalusi ning aitan sul teha informeeritud ja kaalutletuid otsuseid, mis on kooskõlas sinu riskitaluvuse, eesmärkide ja ajahorisondiga.

Enne esimest kohtumist saadan sulle ankeedi erinevate küsimustega, et saaksin juba enne kohtumist sinu eesmärkide ning varasema kogemusega tutvuda ja seeläbi nõustamise aega efektiivsemalt kasutada.

Huvi korral vajuta "Võta ühendust" nuppu täida ära avanev vorm. Võtan sinuga esimesel võimalusel ühendust ning siis saame sobiva kohtumise formaadi ning aja kokkuleppida.

Populaarsemad teemad:

Hind: 100.- EUR

*Hind sisaldab ~1h-1.5h pikkust kohtumist kas veebi-, telefoni teel või füüsiliselt kohtudes. Lühemate ja pikemate kohtumiste puhul on hind kokkulepitav.

Koolitus või esinemine

Olen valmis esineme või koolitama rahatarkuse, investeerimise või tarkvara arenduse teemadel nii ettevõtete sisemistel koolitustel, suvepävadel, seminaridel või kasvõi sõprusringkondadele. 

Kuna minu eesmärgiks on ühiskonnale tagasi anda seega, siis kui tegu on mõne mitte-ärilise üritusega, siis olen valmis kaasa lööma ilma tasuta.

Huvi korral võta minuga ühendust!

Hind: kokkuleppel