Kuidas saan aidata?

Finantsmentorlus

Aitan sind, kui sul on vaja nõu ja/või motivatsiooni investeerimisega alustamisel, investeerimisstrateegia loomisel, varaklasside valiku, olemasoleva portfelli ülevaatamise või mõne muu teemakohase probleemi lahendamisel.

Koos vaatame erinevaid võimalusi ning aitan sul teha informeeritud ja kaalutletuid otsuseid, mis on kooskõlas sinu riskitaluvuse, eesmärkide ja ajahorisondiga.

Kohtumised toimuvad nii näost-näkku peamiselt Tallinnas ja Kuressaares kui ka Google Meets kaudu üle interneti, vastavalt sinu soovile. Kokkuleppel võib kohtumine toimuda ka mõnes muus sulle sobivas kohas. Kohtumisele võid tulla nii üksi kui ka pereliikmega.

Enne kohtumist saadan sulle ankeedi mõne küsimusega, et saaksin aegsalt sinu eesmärkide ning varasema kogemusega tutvuda ja seeläbi nõustamise aega efektiivsemalt kasutada.

Huvi korral vajuta "Võta ühendust" nuppu ja täida ära avanev vorm. Võtan sinuga esimesel võimalusel ühendust ning siis saame sobiva kohtumise formaadi ning aja kokkuleppida.

Populaarsemad teemad:

Hind: 120€/h |  70€/0.5h

* Pikemate või korduvate kohtumiste puhul on hind kokkulepitav.

Esinemised ja koolitused

Olen teinud erinevaid koolitusi investeerimise ja rahatarkuse teemadel - nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Koolituse sihtgrupiks on olnud nii töökollektiivid, haridusasutused, investeerimise kogukonnad, sõpruskonnad.

Avalikel esinemistel, nagu Investeerimise Festival ja Investor Toomase Konverents, olen jaganud oma isiklikku teekonda finantsvabaduse poole. Need esinemised on hõlmanud teemasid alates investeerimisega alustamisest kuni keerukamate strateegiateni nagu optsioonidega kauplemine. Minu lood ja kogemused räägivad enda eest, tuues esile tegelikke näiteid ja praktilisi nõuandeid, mis aitavad ka teemast kaugel olevatel kuulajatel paremini mõista investeerimismaailma.

Kui olete huvitatud oma ürituse jaoks kohandatud koolitusest, võtke minuga ühendust. Minu eesmärk on pakkuda haaravat, informatiivset ja meeldejäävat kogemust, mis ei ainult ei paku teooriat, vaid ka innustab ning annab praktilisi teadmisi kõigile osalejatele.

Iga koolitus või esinemine on unikaalselt kohandatud, et vastata teie grupi vajadustele ja eesmärkidele.

Hind: kokkuleppel